Вести Рукомет / Рукомет (м): Победа Омладинца у купу

Рукометаши РК „Омладинац“ из Горњег Милановца забележили су победу у утакмици Купа Србије, која је одиграна синоћ у спортској хали „Бреза“ пред око 100 гледалаца.

Противник је била екипа РК „Карађорђе“ из Тополе, а дуел је завршен резултатом 35:32 (полувреме 16:14).

Присутна публика могла је да посматра прилично равноправан меч током свих 60 минута, у коме су играчи „Омладинца“ били за нијансу бољи противник и заслужено славили.

Према оценама тренера најбољи појединац на овој утакмици био је играч домаћих Никола Петровић (6).

РК „Омладинац“: Јоксић, Ристановић 2, Милошевић 2, Драгићевић 3, Ранковић 1, Мишовић, Ковачевић 1, Марјановић Н, Спалевић, Ацовић (к) 3, Мишковић 13, Петровић 6, Колаковић 3, Милановић 1, Браловић, Благојевић. Тренер: Ивица Адамовић; Технички руководилац: Милош Марић.

РК „Карађорђе“: Ђурђевић, Стјепановић 11, Карић (к) 3, Недељковић 9, Поповић 4, Живанић 4, Павловић 1, Манојловић. Тренер: Немања Костић; Технички руководилац: Драган Влајић.

Седмерци: РК „Омладинац“ – 1/1, РК „Карађорђе“ – 6/6.

Искључења: РК „Омладинац“ – 10 минута, РК „Карађорђе“ – 4 минута.

Судије: Милош Пешић из Крагујевца и Бојан Стојковић из Лапова.

Контролор: Милан Савковић из Крагујевца.