Вести Рукомет / Рукомет (м): Први бодови за Омладинац

Рукометаши РК „Омладинац“ из Горњег Милановца забележили су прву првенствену победу у утакмици последњег, 11. кола, јесењег дела сезоне 2017/2018.

Пред око 100 љубитеља рукомета у спортској хали „Бреза“ савладана је екипа „Гоч Меркур“ из Врњачке Бање.

Почетак сусрета протекао је у равноправној игри оба противника. Од 15. минута, у најбољем овосезонском издању, домаћи рукометаши у потпуности контролишу ток меча. До краја полувремена Горњомилановчани успевају да се резултатски одвоје на 15:10.

Наставак сусрета протекао је у сличном ритму. Рукометаши „Омладинца“ кваитетном игром успевају да дођу до максималне предности (20:12) у 40. минуту сусрета, да би рутински привели меч крају за коначних 28:22.

РК „Омладинац“: Стефановић (к) 3, Алапавловић, Бабић, Милановић 1, Милошевић 1, Ранковић, Марјановић П. 5, Милић 1, Марјановић Н. 3, Ивановић, Илић, Марић 2, Ацовић 3, Мишковић 9, Браловић, Благојевић. Тренер: Ивица Адамовић.

РК „Гоч Меркур“: Ђукић 5, Ивановић 1,Стевановић , Матовић, Раденковић 2, Јовановић 6, Стринковић (к) 5, Станојчић, Срећковић 1, Лакић 2, Кнежевић, Ђорђевић. Тренер: Михаило Жуњанин.РК „Гоч Меркур“: Ђукић 5, Ивановић 1,Стевановић , Матовић, Раденковић 2, Јовановић 6, Стринковић (к) 5, Станојчић, Срећковић 1, Лакић 2, Кнежевић, Ђорђевић. Тренер: Михаило Жуњанин.

Седмерци: РК „Омладинац“ – 2/2, РК „Гоч Меркур“ – 0/3.

Искључења: РК „Омладинац“ – 4 минута, РК „Гоч Меркур“ – 4 минута.

Судије: Дејан Светозаревић и Саша Токалић из Крагујевца.

Делегат: Дејан Живковић из Ваљева.