Вести Рукомет / Рукомет (м): Нови пораз Омладинца

Рукометаши РК „Омладинац“ из Горњег Милановца поражени су и у утакмици 4. кола Прве лиге – Запад, која је одиграна синоћ у спортској хали „Бреза“.

Овога пута Горњомилановчани су поражени од екипе РК „Прва Петолетка“ из Трстеника.

Гости су од самог почетка сусрета кренули изузетно аресивно у одбрани и прецизно у нападу, што је резултирало веома убедљивом предношћу након првих 30 минута сусрета (9:22).

Наставак утакмице протекао је у нешто споријем ритму, нарочито Трстеничана, који су максималну предност стекли у 50. минуту (17:32). Меч је завршен резултатом 23:36.

РК „Омладинац“: Благојевић, Стефановић (к) 2, Николић 1, Бабић 1, Милошевић, Ивановић 1, Марјановић Предраг 2, Ранковић 1, Милановић, Илић, Марић Милан, Ацовић 5, Мишковић 7, Браловић, Ђорђевић 2, Мијаиловић 1. Тренер: Дарко Јоксић.

РК „Прва Петолетка“: Симић, Грбовић 3, Димитријевић 5, Милетић, Ћосић 16, Вешковац, Миљковић 2, Цветковић 2, Млаџић (к) 4, Брадић 4. Тренер: Милан Ђорђевић.

Седмерци: РК „Омладинац“ – 2/6, РК „Прва Петолетка“ – 3/4.

Искључења: РК „Омладинац“ – 12 минута, РК „Прва Петолетка“ – 6 минута.

Судије: Немања Живић и Жељко Стаменић.

Контролор: Бошко Васовић.