Вести Рукомет / Рукомет (м): Пораз Омладинца у Брези

Рукометаши „Омладинца“ поражени су на свом терену, у спортској хали „Бреза“, у утакмици 2. кола Прве лиге – Запад за сениоре од екипе „Напретка“ из Крушевца.

Након уводних минута који су припали гостујућој екипи, прво полувреме је протекло у изједначеној игри обе екипе, а гости су на предах отишли са предношћу од 12:13.

Наставак сусрета, захваљујући изузетно лошој игри „Омладинца“, у потпуности је припао Крушевљанима. Предност гостију расла је из минута у минут. Упркос свему, Горњомилановчани су имали прилику да се у 49. минуту у потпуности врате у меч, али је промашен седмерац при резултату 22:25 омогућио гостима да се, поново, резултатски „одлепе“ и утакмицу реше у своју корист резултатом 24:31.

РК „Омладинац“: Благојевић, Стефановић (к) 3, Николић, Бабић 1, Марић Милош 4, Марјановић Предраг 1, Милић, Марјановић Ненад 1, Ивановић, Илић, Марић Милан 1, Ацовић 5, Мишковић 8, Браловић, Спалевић, Мијаиловић. Тренер: Дарко Јоксић; Технички руководилац: Ивица Адамовић

ОРК „Напредак“: Пауновић, Прибаковић 3, Савић 2, Станковић 4, Степановић 12, Лучић 1, Марковић, Ђорђевић (к) 8. Тренер: Бранислав Вукелић

Седмерци: РК „Омладинац“ – 3/4, ОРК „Напредак“ – 0/0.

Искључења: РК „Омладинац“ – 4 минута, ОРК „Напредак“ – 10 минута.

Судије: Милош Пешић и Бојан Стојковић.

Делегат: Здравко Матовић.