Вести Рукомет / Рукомет (ж): Убедљива победа над Сочаницом

Рукометашице ЖРК „Металац АД“ из Горњег Милановца, у утакмици 10. кола Прве лиге – Запад, забележиле су убедљив тријумф против ЖРК „ Сочаница“ из Сочанице.

Меч је одигран у спортској хали „Бреза“, пред око 150 гледалаца, а завршен је победом Горњомилановчанки резултатом 31:20.

Почетак меча припао је домаћим рукометашицама, које су сигурном игром контолисале резултат током читавог првог полувремена па се на одмор отишло при резултату 13:10.

У наставку сусрета много боља игра Горњомилановчанки, при чему је предност расла из минута у минут за коначних и убедљивих 31:20.

Према оценама тренера, најбоље рукометашице на овом сусрету биле су Сања Глишовић (9) код домаћих и Марија Вучетић код гошћи.

ЖРК „Металац АД“: Поповић, Андрић, Раловић 3, Јеремић А, Ђурђић 1, Урошевић 3, Ненадовић 6, Стојановић, Јовичић 8, Глишовић (к) 9, Јеремић М, Ранковић 1, Марјановић, Томашевић. Тренер: Слободан Јевтовић

ЖРК „Сочаница“: Николић 1, Дурлевић С. (к) 6, Вукашиновић, Радосављевић, Илић 3, Јевтић 1, Вучетић, Божић 4, Дурлевић М, Недић 5, Вукашиновић. Тренер: Саша Дурлевић; Помоћни тренер: Далибор Вукашиновић

Седмерци: ЖРК „Металац АД“ – 3/4, ЖРК „Сочаница“ – 5/6.

Искључења: ЖРК „Металац АД“ – 6 минута, ЖРК „Сочаница“ – 12 минута.

Судије: Душан Петровић и Душан Војиновић.

Контролор: Дејан Новаковић.