Вести Рукомет / Рукомет (м): Убедљив тријумф „Омладинца“

Рукометаши РК „Омладинац“ из Горњег Милановца забележили су убедљиву победу у утакмици 7. кола Друге лиге – Копаоник, која је протеклог викенда одиграна у спортској хали „Бреза“.

Пред око 100 љубитеља рукомета савладана је екипа „Бане“ из Рашке резултатом 33:24.

Почетак сусрета протекао је у бољој игри Горњомилановчана, који су већ у 10 минуту дошли до осетније предности (7:3). На полувреме се отишло при резултату 16:13.

Наставак сусрета протекао је у још бољој игри „Омладинца“. Предност домаћих расла је из минута у минут за коначних и убедљивих 33:24.

Према оценама тренера најбољи појединци на мечу били су Свето Стефановић (4) код домаће и Никола Поповић (5) код гостујуће екипе.

РК „Омладинац“: Стефановић (к) 4, Поломи 1, Митровић 1, Милошевић 1, Марић 6, Лазаревић 1, Милић 2, Марјановић Н. 2, Спалевић, Ацовић 1, Мишковић 10, Браловић, Марковић 4. Тренер: Ивица Адамовић; Технички руководилац: Дарко Јоксић

РК „Бане“: Андрић (к), Савковић, Радовић 2, Топаловић 1, Колашинац, Милићевић 5, Јелић 3, Трбољевац 2, Глишовић 1, Поповић 5, Вујанац, Величанин 1, Радомировић 4. Тренер: Милан Миловић; Технички руководилац: Душан Бишевац

Седмерци: РК „Омладинац“ - 4/5; РК „Бане“ – 0/1.

Искључења: РК „Омладинац“ – 6 минута; РК „Бане“ – 6 минута.

Судије: Дејан Светозаревић и Жељко Стаменић.

Контролор: Павле Павловић.