Вести Рукомет / Рукомет (м): Нови пораз „Омладинца“

Рукометаши РК „Омладинац“ из Горњег Милановца поражени су у утакмици 5. кола Друге лиге – Копаоник од првопласиране екипе на табели – СРУ „Победник“ из Пријепоља.

Меч је одигран у спортској хали „Бреза“, у Горњем Милановцу, пред око 100 љубитеља рукомета.

Гости су од почетка сусрета кренули силовито и стекли значајну предност већ у 8. минуту сусрета (1:5). До одласка на одмор „Победник“ је успео да дође до још два гола предности па се на полувреме отишло са резултатом 13:19.

У наставку сусрета још боља игра гостију из Пријепоља. Предност гостију расла је из минута у минут, а меч је завршен резултатом 26:41.

Према оценама тренера најбољи појединци на мечу били су Милош Марић (3) код домаће и Радован Голубовић (1) код гостујуће екипе.

РК „Омладинац“: Благојевић, Стефановић (к) 2, Поломи, Милошевић, Митровић 2, Марић 3, Марјановић П. 1, Милић 2, Марјановић Н. 2, Милановић 2, Спалевић 1, Ацовић 1, Мишковић 8, Браловић, Марковић 2, Алапавловић. Тренер: Дарко Јоксић

СРУ „Победник“: Бабић Б, Ковачевић 5, Голубовић 1, Петрић, Салковић 3, Хајдаревић 4, Хамзић 4, Мемишевић, Бабић А. (к) 14, Вижлина 2, Гавриловић, Барјактаревић 8. Тренер: Радиша Јосиповић

Седмерци: РК „Омладинац“ – 6/7; СРУ „Победник“ – 3/3.

Искључења: РК „Омладинац“ – 4 минута; СРУ „Победник“ – 4 минута.

Судије: Драгана Јанићијевић из Крагујевца и Маја Ђорђевић из Јагодине.

Делегат: Јелена Цветковић из Крагујевца.