Вести Рукомет / Рукомет (м): Још једно бледо издање „Омладинца“

Рукометаши РК „Омладинац“ из Горњи Милановца забележили су нови првенствени пораз на свом терену у спортској хали „Бреза“ пред око 150 љубитеља рукомета.

У утакмици 3. кола Друге лиге – Копаоник Горњомилановчани су дочекали екипу РК „Слога“, која се у Краљево вратила са целим пленом.

Равноправна игра виђена је само у првих 20 минута сусрета (8:8), након чега домаћи праве низ несхватљивих грешака, што Краљевчани користе и на одмор одлазе са предношћу од 13:18.

Друго полувреме није донело никаквих битних промена ни у играчком ни у резултатском смислу. Стихијски напади домаћина нису били довољни да се угрози предност „Слоге“, која је на крају славила резултатом 30:34.

У редовима домаћих, према оценама тренера, најбољи је био Никола Мишковић (8), док се код гостију истакао Ђорђе Јанковић (6).

РК „Омладинац“: Благојевић, Стефановић (к) 3, Поломи, Милошевић, Милић 2, Илић, Спалевић 1, Ацовић 9, Мишковић 8, Браловић, Марковић 6, Милановић 1. Тренер: Ивица Адамовић

РК „Слога“: Марковић, Јанковић 6, Денић 7, Лазовић 1, Петровић 1, Љубичић 4, Гвозденовић 1, Јањић 3, Јовановић 1, Ђокић, Бојковић, Маринковић, Шошкић, Тењовић, Антонијевић 5, Петровић (к) 5. Тренер: Владан Костић

Седмерци: РК „Омладинац“ – 7/8; РК „Слога“ – 1/3.

Искључења: РК „Омладинац“ – 2 минута; РК „Слога“ – 4 минута.

Судије: Јован Барјактаревић и Александар Миленковић.

Контролор: Јелена Цветковић.