Вести Рукомет / Рукомет (м): Омладинац – Младост 25:29

Заостали меч 10. кола Прве лиге – Запад између РК „Омладинац“ из Горњег Милановца и РК „Младост“ из Чачка одигран је претходне среде у спортској хали „Бреза“, у Горњем Милановцу.

Око 300 гледалаца имало је прилику да посматра дуел, до овог кола, две последњепласиране екипе на првенственој табели.

Изузетно лош почетак и игра домаћих рукометаша током читавог првог полувремена допринела је да гости из Чачка након првих 30 минута имају убедљиву предност од 8 голова (9:17).

У наставку сусрета знатно боља игра Горњомилановчана који су у 51. минуту успели да припрете екипи „Младости“ и дођу до заостатка од само 2 гола (22:24), међутим, недостајало је снаге и концентрације за потпун резултатски преокрет. Меч је заслужено припао Чачанима резултатом 25:29.

Према оцени тренера, најбољи појединци на мечу били су Јоветић (8) код домаће и Вуковић (3) код гостујуће екипе.

РК „Омладинац“: Богдановић, Стефановић 3, Јоветић 8, Марјановић Предраг, Пантовић, Недељковић 3, Марић 2, Лазаревић, Поломи, Марјановић Ненад 3, Јаснић (к) 5, Благојевић, Огњановић, Ацовић 1, Јевтић, Милановић. Тренер: Дарко Јоксић; Помоћни тренер: Ивица Адамовић

РК „Младост“: Милошевић 3, Ристовић, Спасојевић, Лукић, Вукосавић 1, Богдановић 4, Ђурђевић 5, Бабић 6, Павичић 5, Поповић (к), Томичевић, Цвијовић 1, Мишковић 1, Вуковић 3. Тренер: Милош Видић; Помоћни тренер: Саша Вуковић

Седмерци: РК „Омладинац“ – 3/4, РК „Младост“ – 3/4.

Искључења: РК „Омладинац“ – 4 минута, РК „Младост“ – 8 минута.

Судије: Немања Живић из Крагујевца и Жељко Стаменић из Аранђеловца.

Делегат: Бојан Максовић из Аранђеловца.