Вести Рукомет / Рукомет (м): Омладинац – Прибој 16:28

Синоћ је у спортској хали „Бреза“, у Горњем Милановцу, одиграна рукометна утакмица 8. кола Прве лиге – Запад за сениоре између РК „Омладинац“ из Горњег Милановца и лидера на табели, РК „Прибој“ из Прибоја.

Домаћи рукометаши су само у првих 5 минута сусрета успевали да одоле знатно квалитетнијем противнику. Одлична одбрана екипе „Прибоја“ утицала је на велики број изгубљених лопти Горњомилановчана, па је уз 3 промашена седмерца домаћих у првих 30 минута и неискоришћене „зицере“ резултат након првог полувремена био 9:16.

У наставку игре слична слика на терену. Играчи „Омладинца“ су наставили са грешкама, а гости су вешто користили сваку прилику да повећају предност. Екипа РК „Прибој“ је била много бољи противник у овом дуелу и заслужено славила убедљиву победу резултатом 16:28, којом се задржала на врху првенствене табеле.

РК „Омладинац“: Стефановић 3, Марјановић Предраг 2, Пантовић 1, Недељковић 2, Божовић 1, Митровић 2, Поломи 1, Милановић, Јаснић (к) 1, Илић, Марић Милан, Ацовић 3, Јевтић, Ивановић, Благојевић. Тренер: Дарко Јоксић; Помоћни тренер: Ивица Адамовић.

РК „Прибој“: Милојковић, Дорић 1, Цвијовић 5, Вуковић 5, Цвркотић 7, Јаћимовић (к), Ћирковић 1, Минић 3, Ибрагић 2, Радовић, Бојанић 4, Милинковић, Струјић, Гаџо, Бјеловић. Тренер: Зоран Танасковић; Помоћни тренер: Вехид Шуман

Седмерци: РК „Омладинац“ – 2/4, РК „Прибој“ 1/1.

Искључења: РК „Омладинац“ – 6 минута, РК „Прибој“ – 10 минута.

Судије: Александар Рилак и Предраг Обрадовић из Крагујевца.

Делегат: Ставро Рашковић из Крагујевца.