Вести Кошарка / Кошарка (кадети): Убедљив тријумф Борца

У утакмици 2. кола Регионалне кадетске лиге кошаркаши КК „ГМ 032“ претрпели су убедљив пораз у спортској хали „Бреза“ од екипе чачанског „Борца“.

Чачани су од самог старта кренули силовито и већ након првог периода игре имали предност од 15:29.

Друга четвртина протекла је, такође, у доминацији гостију, који су овај део сусрета решили у своју корист резултатом 17:29, па се на полувреме отишло при резултату 32:58.

Трећа деоница протекла је у нешто изједначенијој игри, а припала је „Борцу“ резултатом 15:21.

Једино је у последњој четвртини виђена резултатска равнотежа, а гостујућа екипа је и овај део сусрета решила у своју корист резултатом 22:24 за коначних и убедљивих 69:103.

КК „ГМ 032“: Вујовић Мартин 7, Вујовић Лазар 7, Марјановић, Раковић (к) 13, Дамљановић, Ковачевић Вељко 7, Ковачевић Илија 2, Драшкић 3, Павлица 16, Баралић 11, Кочовић 2, Дамњановић 1. Тренер: Марко Павлетић.

КК „Борац“: Матовић 17, Николић 8, Томашевић 2, Јосиповић 2, Обрадовић (к) 3, Топаловић 6, Вујовић 10, Секулић 2, Ратковић 18, Вујиновић 5, Гутић 17, Гускић 13. Тренер: Иван Ђојић.