Вести Кошарка / Кошарка (м): Победа против Ужица

Кошаркаши КК „ГМ 032“ из Горњег Милановца забележили су победу у утакмици 13. кола Друге мушке регионалне лиге – Запад 1 и тако се искупили за прошлонедељни пораз на свом терену.

Противник у синоћној утакмици, одиграној у „Брези“, била је екипа ОКК „Ужице“ из истоименог града.

Прве две четвртине протекле су у прилично изједначеној игри обе екипе (16:14, 17:17) па се на предах отишло при вођству домаћих од 33:31.

Трећа деоница игре у потпуности је припала Горњомилановчанима, који су успели да дођу до двоцифрене предности након 30 минута игре (50:39).

У последњој четвртини гости су успели да ублаже пораз решивши овај део сусрета у своју корист резултатом 18:21 за коначних 68:60.

КК „ГМ 032“: Вујановић, Јовановић М, Радивојевић, Дамљановић 13, Петковић 8, Глишовић 8, Мијаиловић 15, Дражевић 9, Јовановић Б. 5, Азањац 6, Обрадовић 4, Новаковић. Тренер: Марко Павлетић

ОКК „Ужице“: Тејић Б. 4, Димитријевић 3, Тејић Н. 14, Алексић, Лакић 11, Арсић, Милекић 9, Јездимировић 16, Војиновић, Крстић, Радић, Вукомановић 4.