Вести Кошарка / Кошарка (м): ГМ 032 – Плеј оф 59:53

Кошаркаши КК „ГМ 032“ из Горњег Милановца забележили су победу у утакмици 10. кола Друге мушке регионалне лиге – Запад 1 против КК „Плеј оф“ из Ужица.

Прва деоница меча у потпуности је припала Горњомилановчанима, који су овај део сусрета решили у своју корист резултатом 17:09.

У другој четвртини виђена је равноправна борба и резултат 12:12 па се на полувреме отишло при резултату 29:21.

Наставак сусрета донео је бољу игру домаће екипе, која је дошла до двоцифрене предности. Трећа четвртина завршена је резултатом 20:14.

Благо опуштање домаћих и указана шанса играчима са мањом минутажом утицала је на то да Ужичани последњу четвртину сусрета реше у своју корист резултатом 10:18 за коначних 59:53.

Најистакнутији појединици на утакмици били су Мијаиловић са 16 поена код домаће и Шћепановић са 20 поена код гостујуће екипе.

КК „ГМ 032“: Вујановић (к), Јовановић, Радивојевић, Дамљановић 7, Петковић 8, Глишовић 5, Мијаиловић 16, Јовановић 9, Азањац 14, Обрадовић, Ђорђевић. Тренер: Павлетић Марко

КК „Плеј оф“: Бјелаковић 12, Мулина, Ћубић, Шћепановић 20, Ђунисијевић 5, Трнавчевић 11, Ђокић 5, Којић, Лазаревић, Марић. Тренер: Сретен Ђурић