Вести Кошарка / Кошарка (м): Победа Горњомилановчана у „Брези“

Утакмица 2. кола Друге мушке регионалне лиге – група Запад 1 између КК „ГМ 032“ из Горњег Милановца и КК „Слога“ из Пожеге завршена је победом домаће екипе резултатом 72:67.

Већ у првих пар минута сусрета било је јасно да ће кошаркаши КК „ГМ 032“ забележити победу. Први период игре домаћи су решили у своју корист резултатом 25:14.

И други део игре припао је екипи из Горњег Милановца. На полувреме се отишло са резултатом 42:27.

Наставак сусрета донео је благу дозу опуштања у редовима домаћина, при чему су шансу добили и играчи са мањом минутажом, што играчи „Слоге“ успешно користе. Трећа четвртина припала је гостима који су ову деоницу игре решили у своју корист резултатом 19:24.

И последњи период игре припао је гостима, који су четврту четвртину добили резултатом 11:16.

У наредном, 3. колу кошаркаши КК „ГМ 032“ гостују у Ужицу екипи КК „Плеј Оф“.