Вести Кошарка / Кошарка (м): Пораз Горњомилановчана у хали „Бреза“

Утакмица 14. кола Друге мушке регионалне лиге – Запад 1 између КК „ГМ 032“ из Горњег Милановца и КК „Плеј оф“ из Ужица одиграна је у спортској хали „Бреза“, у Горњем Милановцу.

У првом периоду игре Горњомилановчани су пружили бољу игру и овај део сусрета решили у своју корист резултатом 16:12.

Друга четвртина протекла је у равноправној игри обе екипе, а завршена је са пола коша предности за госте (10:11), тако да се на паузу отишло са резултатом 26:23.

У наставку сусрета знато боља игра Ужичана. Екипа „Плеј оф“ је, пре свега, квалитетном одбраном, успела да направи осетнију резултатску разлику већ након треће четвртине (09:23). Након 30 минута сусрета на семафору је стајало 35:46.

Поседња деоница меча припала је, такође, гостујућој екипи. Ужичани су четврту четвртину решили у своју корист резултатом 16:21, за коначних 51:67.