Вести Кошарка / Кошарка (м): Пораз у драматичној завршници

Синоћ је у спортској хали „Бреза“, у Горњем Милановцу, одиграна заостала утакмица 6. кола Друге мушке регионалне лиге – група Запад између КК „ГМ 032“ из Горњег Милановца и КК „Ивањица“ из Ивањице.

Велика бориба и резултатска неизвесност били су присутни током читавог тока сусрета. Прва четвртина припала је гостима, који су након првих 10 минута сусрета имали предност од 3 поена (22:25).

И друга деоница игре припала је Ивањичанима и то минималном резултатском разликом (14:15).

У наставку сусрета боља игра домаћих кошаркаша који успевају да трећи период игре реше у своју корист резултатом 20:19.

Последња четвртина сусрета донела је и највише узбуђења. Нашим кошаркашима недостајало је мало среће да забележе нову победу иако су овај део игре добили резултатом 18:16. Срећнија и спретнија екипа „Ивањице“ славила је резултатом 74:75 и однела 2 бода са „врућег“ гостовања у Горњем Милановцу.

КК „ГМ 032“: Вујановић (к) 2, Јовановић М, Павлица, Дамљановић 24, Петковић 17, Глишовић 11, Мијаиловић 17, Дражевић 3, Јовановић Б, Симовић, Јовановић К, Новаковић. Тренер: М. Павлетић

КК „Ивањица“: Давидовић 9, Јелић 6, Радуловић 18, Марјановић, Коларевић, Бојовић 2, Грујић, Тошић 34, Михаиловић 4, Драшковић 2. Тренер: З. Глинтић

Судије: Ђ. Дуловић и Д. Капетановић из Чачка

Делегат: С. Ковачевић из Чачка