Вести Кошарка / Кошарка: Нова победа Горњомилановчана

Утакмица 8. кола Друге регионалне лиге за кошаркаше – група Запад између КК „ГМ 032“ из Горњег Милановца и КК „Чачак 94“ из Чачка одиграна је синоћ у спортској хали „Бреза“, у Горњем Милановцу.

Почетак сусрета припао је Чачанима, који су након прве деонице игре стекли предност од 5 поена (15:20).

У другој четвртини домаћи кошаркаши успевају да ублаже предност комшија и тај део меча решавају у своју корист резултатом 16:13, тако да се на полувреме отишло са резултатом 31:33 у корист гостујуће екипе.

Трећа четвртина је, такође, припала екипи „Чачак 94“. Гости су овај део меча решили у своју корист резултатом 11:16 и у последњу деоницу ушли са предношћу од 7 поена (42:49).

Последњи период игре обележила је феноменална игра Горњомилановчана. Након велике борбе и пожртвовања успели су да сустигну предност Чачана и четврту четвртину добију резултатом 18:05.

Меч је завршен резултатом 60:54 у корист кошаркаша КК „ГМ 032“.