Вести Футсал / 4. ДАН ТУРНИРА – 15. децембар 2019. године

Четвртог дана турнира „Трофеј Горњег Милановца 2019“, који се од 12. до 25. децембра одржава у спортској хали „Бреза“, одигране су 2 утакмицеу јуниорској и 3 у сениорској конкуренцији.

Присутна публика могла је да ужива у изузетно узбудљивим дуелима и 46 постигнутих погодака.

Први меч вечери одигран је у јуниорској конкуренцији, у оквиру групе Б. Састале су се екипе „Cobra RIV“ и „Young Boys“. „Гости“ су током целог меча доминирали на терену што је резултирало убедљивим тријумфом од 1:11 (полувреме 0:5).

У другој утакмици у јуниорској конкуренцији снаге су одмериле екипе „Кота 555“ и „Чарапана“, које се надмећу у групи Б. Још један сусрет где је једна екипа контолисала игру и резултат током свих 40 минута, за коначних и убедљивих 13:1 (полувреме 5:1) у корист „домаћих“.

Први меч у сениорској конкуренцији одигран је у оквиру групе Б, а састале су се екипе ФК „Металац“ и ФК „Озремица“. Изузетно чврст и неизвестан дуел припао је екипи ФК „Металац“, која је славила са 2:1 (полувреме 0:0) и укњижила нова 3 бода.

Претпоследњи дуел четвртог дана турнира одиграле су екипе FK „Stella Rossa“ и ФК „Брезак“, које се такмиче у групи А. ФК „Брезак“ се, након веома неизвесног првог полувремена (1:2), у наставку распуцао и славио са убедљивих 2:8.

Највише драме и узбуђења виђено је у последњем сусрету јучерашњег програма. Меч у групи Б за сениоре између ФК „Шумадија“ и ФК „Напредак“, након велике борбе, припао је екипи ФК „Шумадија“, која је славила са 4:3 (полувреме 2:1).