Вести Футсал / Футсал: Пораз „Циркузаната“ у дербију

Синоћ је у спортској хали „Бреза“ одигран дерби меч 10. кола Друге футсал лиге Србије у коме су се састали ФК „Металац Колорадо“ из Горњег Милановца и ФК „Кошутњак“ из Београда.

Утакмицу је пратило око 250 љубитеља футсала, а гостујућа екипа била је бољи противник у овом дуелу и славила резултатом 2:6.

Николић Душан је у 8. минуту донео предност домаћој екипи, да би Арсић у самом финишу првог полувремена, головима у 17. и 20. минуту, у потпуности преокренуо резултат. При резултату 1:2 се отишло на одмор.

Ратковић је у 25. минуту повећао предност Београђана на 1:3, а само два минута касније Николић, својим другим поготком, смањио на 2:3. До краја сусрета гости су још 3 пута тресли мрежу „Циркузаната“. Стрелци су били Ратковић у 30. минуту, Кокотовић у 35. и Милутиновић у 40. минуту сусрета.

ФК „Металац Колорадо“: Јовановић Ђорђе, Росић Ђорђе (к), Николић Душан, Урошевић Јован, Лазовић Рајко, Миланковић Небојша, Ђођевић Александар, Јеремић Алекса, Цветковић Малиша, Петровић Јовица, Спасојевић Никола, Анев Дејан, Топлавић Лазар, Петровић Предраг. Тренер: Вуксановић Иван.

КМФ „Кошутњак“: Дрндаревић Радосав, Милутиновић Александар, Кокотовић Стефан, Љујић Милош, Вићић Никола (к), Филиповић Стефан, Михић Димитрије, МилосавЉевић Никола, Шљукић Драго, Арсић Никола, Кнежевић Никола, Ратковић Велимир. Тренер: Жигић Зоран.

Судије: Дејан Стајић, Данијел Ристић и Страхиња Радовић.

Делегат: Дарко Стојиљковић.