Вести Футсал / „Трофеј Горњег Милановца 2018“ – четврти дан

Синоћ је у спортској хали „Бреза“ одиграно 6 утакмица на турниру „Трофеј Горњег Милановца 2018“, чији је покровитељ општина Горњи Милановац.

Уводни меч у изузетно узбудљив програм одигран је у категорији пионира, где су се састале екипе „Миленијум“ и „Металац 2006“. Екипа „Миленијума“ била је за нијансу бољи противник и славила је резултатом 2:1 (полувреме 1:1).

Једини меч јучерашњег програма у јуниорској конкуренцији одигран је у оквиру групе А између екипа „Фамилија“ и „Звонце“. „Фамилија“ је од почетка сусрета наметнула свој ритам игре и већ после првих 20 минута било је очито да ће уписати нова три бода. Утакмица је завршена резултатом 7:3 (полувреме 4:1).

Код сениора, у групи Б, састале су се екипе „Панекспрес“ и „РП Штампарија“. Као и у претходном мечу код јуниора, „домаћин“ је диктирао ритам игре и контролисао резултат током читавог тока сусрета за коначних и убедљивих 8:2 (полувреме 4:1).

У оквиру групе А за сениоре екипа „Аутоинпорт“ је одиграла свој први меч на турниру и у веома узбудљивом сусрету савладала екипу „Cobra Plus“ резултатом 5:4 (полувреме 2:2).

Свој други меч ове вечери одиграла је екипа „Панекспрес“, која је након велике борбе и доста узбуђења ремизирала са екипом „Врбава“. Дуел је завршен резултатом 3:3 (полувреме 1:1).

Последњи меч четвртог дана турнира одигран је између екипа „Металац Колорадо“ и „GM Racing Team“. Ништа мање узбудљив дуел од преходног завршен је поделом плена. Коначан резултат био је 1:1 (полувреме 0:0).