Вести Футсал / Футсал: Бод у комшијском дербију

Утакмица 3. кола Треће футсал лиге Србије између ФК „Металац Колорадо“ из Горњег Милановца и КМФ „Борац“ из Чачка завршена је поделом бодова.

Чачани су боље отворили меч и у 12. минуту, голом Спасојевића, дошли до предности од 1:0. Два минута пре одласка на одмор Росић је изједначио.

Фудбалери „Борца“ у 23. минуту поново долазе до предности голом Војиновића, да би Урошевић у 30. минуту поставио коначан резултат – 2:2.

ФК „Металац Колорадо“: Кољајић, Вукашиновић, Росић, Урошевић, Петровић, Миланковић, Арсенијевић, Јеремић, Ђорђевић, Јакшић, Чепић, Николић.

КМФ „Борац“: Кузмановић, Анев, Глишовић, Милићевић, Спасојевић, Војиновић, Јовановић, Тадић, Јанковић, Каличанин.

У наредном колу, предстојећег викенда, „Циркузанти“ дочекују КМФ „Олимп“ из Врњачке Бање.