Вести Футсал / Десети дан „Трофеја Горњег Милановца 2017“ – Четвртфинале

Преостали четвртфинални дуели на турниру у футсалу „Трофеј Горњег Милановца 2017“ одиграни су вечерас у спортској хали „Бреза“, тако да су комплетирани и сви полуфинални парови.

Све резултате и табеле можете пратити кликом на линк: резултати и табеле

У првом мечу вечерашњег програма састале су се екипе „ИИС Материјал Хендлинг“, која је у својој групи имала стопостотан учинак и „РП Штампарија“, која је као једна од две најбоље трећепласиране екипе прошла у четвртфинале. „РП Штампарија“ је у овом мечу пружила најбољу партију на овогодишњем турниру и забележила победу резултатом 0:4 (полувреме 0:1), којом је постала трећи полуфиналиста у конкуренцији јуниора.

Последњи четвртфинални дуел у јуниорској конкуренцији одиграле су екипе „Кумови“ и „Технопласт“. „Кумови“ су боље „отворили“ меч и на полувреме отишли са предношћу од 3:1. Наставак сусрета протекао је у мирнијој игри. Мреже су мировале све до последњег минута меча, када су „Кумови“ погодили за коначних 4:1.

Први вечерашњи меч у сениорској конкуренцији одиграле су екипе „Аутоинпорт“ из Горњег Милановца и „Транспорт Гружа“ из Груже. Упркос константној теренској иницијативи Горњомилановчана у првих 20 минута, гости су искористили грешку голмана „Аутоинпорта“ и отишли на предах са голом предности. У наставку сусрета слична слика на терену. „Гружа Транспорт“, рутинском игром, када су домаћи кренули на све или ништа, успева да постигне још три поготка за коначних 0:4.

Последњи вечерашњи дуел, уједно и последњи четвртфинални меч у сениорској конкуренцији одиграле су екипе „ГМВ Дентал“ из Горњег Милановца и „Макс Бет“ из Ивањице. Ивањичани су од самог старта кренули силовито, што је резултирало предношћу од 0:3 након првих 20 минута игре. Наставак утакмице протекао је у рутинској игри екипе „Макс Бет“, која је још три пута тресла мрежу домаћих за коначних и убедљивих 0:6.