Вести Футсал / Седми дан „Трофеја Горњег Милановца 2017“ – 21. децембар

Након дводневне паузе настављено је такмичење по групама на турниру у футсалу „Трофеј Горњег Милановца 2017“, који се игра у спортској хали „Бреза“ од 13. до 26. децембра 2017. године.

Све резултате и табеле можете пратити кликом на линк: резултати и табеле

Распоред одигравања утакмица на турниру можете видети и преузети кликом на следећи линк: dokumenta/rasporedturnir2017.pdf

Седмог дана турнира одигране су по три утакмице у обе конкуренције, јер је меч јуниора између екипа „Пицерија Кинг“ и „Кафе Централ“ са петка померен на четвртак.

Управо је тај меч отворио синоћни програм. Фаворит у овом дуелу, екипа „Кафе Централ“, није дозволила изненађење и победом од 2:5 (полувреме 0:2) обезбедила пласман у четвртфинале.

Други дуел у јуниорској конкуренцији одигран је, такође, у групи А, а састале су се екипе „ИИС Материјал Хендлинг“ и „Пивце за живце“. „Домаћин“ је, теже него што се очекивало, успео да забележи победу резултатом 2:1 (полувреме 2:1) и са стопостотним учинком у групи чека противника у четвртфиналу.

Дерби меч групе Б у јуниорској конкуренцији одиграле су екипе „Техно Кар“ и „Технопласт“. Екипа „Техно Кар“ је одиграла још једну одличну утакмицу и славила резултатом 7:2 (полувреме 4:1).

Изузетно узбудљив и атрактиван меч одиграле су екипе „Сервис Драгићевић“ и „ББ КОМ“, које се надмећу у групи Ц. Много борбе, дуела и резултатских преокрета обележили су овај меч. У последњим минутима меча екипа „Сервис Драгићевић“ је успела да „преломи“ меч и реши у своју корист резултаом 6:4 (полувреме 2:3), тако да се чекао исход последњег меча у групи за коначан пласман.

Највеће изненађење синоћњег програма приредила је екипа „ГМВ Дентал“. У последњем дуелу у групи Ц, одлично игром, савладали су првопласирану екипу на табели – „Радовић Транспорт“ и пласирали се у завршну фазу турнира.

Последњи дуел синоћњег програма одигран је у оквиру групе Д између екипа „Металац Колорадо“ и „Аутоинпорт“. Можда и најинтересантнији меч вечери завршен је поделом бодова. Овај реми омогућио је обема екипама да се нађу у елиминационој фази турнира. Коначан резултат сусрета био је 3:3 (полувреме 2:1).