Вести Футсал / Шести дан „Трофеја Горњег Милановца 2017“ – 18. децембар

Ближи се крају такмичење по групама на „Трофеју Горњег Милановца 2017“. Шестог дана турнира одигране су две утакмице у јуниорској и три у сениорској конкуренцији.

Све резултате и табеле можете пратити кликом на линк: резултати и табеле

Распоред одигравања утакмица на турниру можете видети и преузети кликом на следећи линк: dokumenta/rasporedturnir2017.pdf

Први меч вечери одигран је у јуниорској конкуренцији. У оквиру групе Ц састале су се екипе „Кумови“ и „Росонери“. „Кумови“ су пружили још једну одличну партију на турниру и забележили још једну убедљиву победу за стопостотан учинак у групној фази и пласман у четвртфинале. Резултат утакмице био је 13:3 (полувреме 5:0).

У групи А за јуниоре снаге су одмериле екипе „ИИС Материјал Хендлинг“ и „Кафе Централ“. Прво полувреме протекло је у равноправној игри оба противника (2:2). У наставку је само екипа „ИИС Материјал Хендлинг“ постојала на терену. „Домаћини“ су славили резултатом 6:2 за пробој на прво место на табели.

Први меч у сениорској конкуренцији одигран је између екипа „Металац Колорадо“ и „Нови Другари“. Фаворит није дозволио изненађење и заслужено је славио. „Металац Колорадо“ је забележио победу резултатом 6:0, са којом се изборио за челну позицију у групи Д.

Још један дуел у групи Д одиграле су екипе „Аутоинпорт“ и „Хелиос“. Меч пун динамике, јаких дуела, борбен и неизвестан завршен је поделом бодова (2:2), иако је „домаћин“ на полувреме отишао са предношћу 2:0.

Последњи меч синоћњег програма одигран је у оквиру групе А. Састале су се екипе „Металац Колорадо Олд Скул“ и „Кафе Трим“. Након изједначеног прог полувремена (3:3), наставак сусрета у потпуности је припао екипи „Кафе Трим“ која је победила резултатом 5:11 и чека исход последњег дуела у групи за евентуални пролаз даље.

Данас и сутра је пауза на турниру „Трофеј Горњег Милановца 2017“. Такмичење по групама наставља се у четвртак, 21. децембра 2017. године.