Вести Футсал / Четврти дан турнира – 16. децембар 2017. године

Четвртог дана турнира „Трофеј Горњег Милановца 2017“, који се од 13. до 26. децембра игра у спортској хали „Бреза“, одиграно је пет утакмица – две у јуниорској и три у сениорској конкуренцији.

Распоред одигравања утакмица на турниру можете видети и преузети кликом на следећи линк: dokumenta/rasporedturnir2017.pdf

Премијерни дуел јучерашњег програма одигран је у категорији јуниора. У оквиру групе Б састале су се екипе „Кобра РИВ“ и „Технопласт“. Фудбалери „Техопласта“ су од самог почетка утакмице кренули веома агресивно и борбено, што је резултирало изузетно убедљивим тријумфом од 4:16 (полувреме 0:5).

Други меч у категорији јуниора одигран је између екипа „Пицерија Кинг“ и „ИИС Материјал Хендлинг“, које се надмећу у групи А. Веома узбудљив, борбен и равноправан меч припао је екипи „ИИС Материјал Хендлинг“, која је славила резултатом 1:2 (полувреме 1:1).

Јучерашње надметање у сениорској конкуренцији започеле су екипе „Киди“ из Горњег Милановца и „Кафе Револт Панекспрес“ из Чачка. Фаворит у овом дуелу, али и један од главних фаворита за освајање читавог турнира – екипа „Кафе Револт Панекспрес“ забележила је изузетно убедљиву победу и освојила прве бодове на турниру. Коначан резултат меча био је 1:12 (полувреме 0:7).

Претпоследњи сусрет јучерашњег програма одигран је у групи Б, а састале су се екипе „Кафе Револт Панекспрес“ из Чачка и „Ауто плац ДМ“ из Ваљева“. Чачани су и у другом узастопном наступу били бољи од свог противника и славили резултатом 4:1 (полувреме 3:1), чиме су обезбедили пласман у елиминациону фазу.

У последњој утакмици четвртог дана турнира, у групи Ц, састале су се екипе „ББ Kом“ из Горњег Милановца и „Радовић Транспорт“ из Чачка. Најдраматичнији дуел вечери завршен је победом Чачана резултатом 2:3 (полувреме 1:1).