Вести Футсал / Футсал: Рутинска победа Циркузаната

Фудбалери ФК „Металац Колорадо“ забележили су нови првенствени тријумф и са нова три бода успели да се одвоје од „опасне зоне“ и ухвате прикључак са екипама из средине првенствене табеле.

Противник у 9. колу Друге футсал лиге Србије била је екипа КМФ „Викинг“ из Руме, која се тренутно налази на зачељу табеле.

Око 200 љубитеља футсала у спортској хали „Бреза“ имало је прилику да ужива у веома доброј партији домаћих, који су од самог почетка сусрета кренули чврсто и агресивно.

Већ у 8. минуту Душан Николић је донео предност Горњомилановчанима. На 2:0 повисио је Владимир Вукашиновић у 18. минуту па се при том резултату отишло на предах.

У наставку сусрета нешто боља игра гостујуће екипе, која је у овом дуелу наступила ослабљена, али је Душан Николић својим другим поготком донео предност горњомилановачкој екипи од 3:0 у 28. минуту сусрета. У 35. минуту аутогол Ђорђа Росића за 3:1, али је сваку дилему о евентуалном преокрету отклонио Владимир Вукашиновић у 38. минуту, који је поодио за 4:1. Слободан Лазић је у 39. минуту из казненог ударца смањио на 4:2, да би у последњем минуту сусрета Алекса Средојевић постигао прелеп погодак за коначних и убедљивих 5:2.

ФК „Металац Колорадо“: Јовановић, Лалић, Цветковић, Урошевић, Николић 2, Вукашиновић 2, Средојевић 1, Кољајић, Миланковић (к), Живанић, Росић (АГ), Ђорђевић, Петровић, Јеремић. Тренер: Иван Вуксановић.

КМФ „Викинг“: Орловић, Лазић 1, Милановић, Кнежевић, Стојчевић, Марковић, Јеремић, Ступар, Стојаковић. Тренер: Слободан Сантрач.

Правду на овом мечу делила је судијска тројка у саставу: Марко Мартиновић из Лазаревца, Бојан Богдановић из Чачка и Далибор Станковић из Лазаревца. Делегат на мечу био је Рајко Никитовић из Чачка.

У наредном колу фудбалери ФК „Металац Колорадо“ гостују у Нишу екипи „Пут Инжењеринг“.