Вести Футсал / Футсал: Драма у „Брези“

Фудбалери ФК „Металац Колорадо“ из Горњег Милановца поражени су у утакмици 6. кола Друге футсал лиге, пред својим навијачима, од КМФ „САС“ из Зрењанина.

Око 200 љубитеља футсала у спортској хали „Бреза“ имало је прилику да посматра изузетно узбудљив и драматичан дуел две екипе које се боре за повратак у елитно друштво.

Већ у 3. минуту сусрета „Циркузанти“ су дошли до предности поготком Урошевића. Само два минута касније Кулић је изједначио на 1:1. Николић је у 11. минуту затресао мрежу Зрењанинаца за 2:1, а три минута касније Делић изједначио на 2:2. Гости су до одласка на одмор постигли још један погодак. Живанов је био стрелац за 2:3.

Наставак сусрета био је још драматичнији и неизвеснији. Горњомилановчани су изједначили на 3:3 голом Цветковића у 29. минуту, тако да се ушло у веома узбудљиву завршницу. Средојевић је у 38. минуту савладао голмана гостију за 4:3 и велику радост домаћих навијача, међутим, Кулић је само минут касније, својим другим поготком, изједначио на 4:4. Врхунац драме уследио је у последњим тренуцима сусрета. У последњем секунду меча гости успевају да погоде мрежу „Колорада“ за коначних 4:5 и са пуним пленом отпутују за Зрењанин.

ФК „Металац Колорадо“: Јовановић, Вукашиновић, Лалић, Средојевић 1, Цветковић 1, Кољајић, Миланковић (к), Урошевић 1, Живанић, Пајић, Николић 1, Ђорђевић, Росић, Петровић. Тренер: Иван Вуксановић.

КМФ „САС“: Родић, Живанов 1, Блануша, Кулић 2, Делић 1, Шкорић 1, Рашић, Милићев (к), Рацков, Бунијевац. Тренер: Миливоје Батиница.

Судије: Бојан Спасић из Лазаревца, Никола Рабреновић и Предраг Лазаревић из Београда.

Делегат: Томислав Јаковљевић из Лазаревца.