Вести Футсал / Футсал: Убедљива победа у дербију

Дерби меч 5. кола Друге футсал лиге Србије између ФК „Металац Колорадо“ из Горњег Милановца и КМФ „Винтер Спорт“ из Ниша одигран је претходног викенда у спортској хали „Бреза“.

Први део сусрета протекао је у веома чврстој игри оба противника. Једини гол у првом полувремену постигао је Миланковић у 11. минуту.

Наставак сусрета донео је праву голеаду. Цветковић је у 23. минуту дуплирао предност домаћих да би Пајић у 25. минуту повисио на 3:0. Цветковић је својим другим поготком, у 29. минуту меча повисио на 4:0. Стојановић је у 30. минуту смањио на 4:1, а Миланковић је својим другим поготком донео предност домаћину од 5:1 у 32. минуту. Само два минута касније Миланковић је поново затресао мрежу гостију за убедљивих 6:1. Ристић је у 36. минуту био стрелац за Нишлије чиме је смањио на 6:2. До краја сусрета виђена су још два поготка у мрежи „Винтер Спорта“. Најпре је Цветковић из казненог ударца са 10 метара повисио на 7:2, да би Јовановић у 40. минуту погодио за коначних и убедљивих 8:2 у корист „Циркузаната“.