Вести Футсал / Футсал: Пораз од лидера првенства

Фудбалери ФК „Металац Колорадо“ из Горњег Милановца поражени су пред својим навијачима у спортској хали „Бреза“ од главног кандидата за освајање титуле – екипе КМФ „Еуро Мотус“.

Почетак утакмице протекао је у равноправној игри обе екипе, при чему су Горњомилановчани одлично парирали лидеру на табели. На гол се чекало све до 15. минута, када је Краснић затресао мрежу домаћих за 0:1. На 0:2 повисио је Копања, што је био и коначан резултат након првих 20 минута.

У наставку утакмице рутинска партија Београђана који су головима Филиповића у 23. и Живића у 31. минуту дошли до победе од 0:4 пред одлучујући меч за титулу против „Економца“.

„Циркузантима“ остају мале шансе за опстанак у елитном друштву, а наредног викенда следи тешко гостовање екипи „ФОН“-а у Београду.