Вести Футсал / Футсал: Голеада у „Брези“ за нова три бода

Фудбалери ФК „Металац Колорадо“ из Горњег Милановца забележили су убедљиву победу у утакмици 17. кола Прве футсал лиге Србије.

Пред око 200 љубитеља футсала у спортској хали „Бреза“ савладана је екипа КМФ „Нова Пазова“ из Нове Пазове.

„Циркузанти“ су кренули силовито од самог почетка утакмице. Већ у 2. минуту Ракић је затресао мрежа гостију. Пајић је у 8. минуту дуплирао предност, а Средојевић у 16. повисио на 3:0, што је био резултат након првих 20 минута сусрета.

Слична сутуација на терену била је и у наставку сусрета. Домаћи су у 22. минуту, голом Александра Николића, дошли до предности од 4:0. Миланковић је у 28. минуту повисио на 5:0, а свој први погодак Пазовчани постижу у 30. минуту. Стрелац је био Рамадани. Александар Николић је, у 32. минуту, својим другим поготком донео предност „Циркузантима“ од 6:1. На 6:2 смањио је Денић у 34. минуту, а само два минута касније Душан Николић је погодио за коначних и убедљивих 7:2.

ФК „Металац Колорадо“: Теофиловић, Ракић 1, Вукашиновић, Николић А. 2, Пајић 1, Средојевић 1, Лалић (к), Николић Д. 1, Миланковић 1, Спасојевић, Урошевић, Максимовић. Тренер: Иван Вуксановић

КМФ „Нова Пазова“: Стојнић (к), Денић 1, Божић, Инајетовић, Кукољ, Јанковић, Борисављевић, Рамадани 1, Турукало, Кусовац, Томић, Мајковић. Тренер: Ђорђе Пантелић

Судије: Горан Радуловић, Марко Цветковић и Александар Минић.

Делегат: Небојша Ристић.