Вести Футсал / Футсал: Нова победа „Циркузаната“

Фудбалери ФК „Металац Колорадо“ из Горњег Милановца забележили су вредну победу у борби за опстанак у утакмици 15. кола Прве футсал лиге Србије.

На паркету хале „Бреза“ савладан је КМФ „Јастребац“ из Блаца резултатом 3:1.

Прво полувреме протекло је у изузетно борбеној и чврстој игри обе екипе. Мрежа се први пут затресла у 17. минуту када је играч домаћих Николић довео „Колорадо“ у вођство од 1:0. Само минут касније Тројановић је изједначио па се при резултату 1:1 отишло на предах.

У наставку сусрета слична ситуација на терену. Борбена игра након које су Горњомилановчани успели да сломе отпор „Јастребца“. Најпре је Ракић у 36. минуту донео нову предност „Циркузантима“, а Николић, својим другим поготком на овом сусрету, осигурао 3 бода у тешкој и неизвесној борби за опстанак.