Вести Футсал / Футсал: Победа „Циркузаната“ у драматичном сусрету

Фудбалери Футсал клуба „Металац Колорадо“ из Горњег Милановца одиграли су утакмицу 13. кола Прве футсал лиге против КМФ „Деус“ из Сремске Митровице.

Веома узбудљив и неизвесан меч одигран је у спортској хали „Бреза“ пред око 400 гледалаца, а завршен је победом домаће екипе резултатом 4:3.

Већ на почетку сусрета шок за домаће. Гости су голом Сладојевића у 2. минуту сусрета дошли до предности. Нови „хладан туш“ уследио је у 9. минуту. Предност „Деуса“ дуплирао је Синић. Горњомилановчани успевају да се опораве од шока и головима Миланковића у 16. и Николића у 19. минуту анулирају предност гостију, што је био коначан резултат након првих 20 минута игре.

У наставку много боља игра „Циркузаната“. Домаћи су голом Ракића дошли до предности од 3:2 у 25. минуту сусрета, а само 8 минута касније исти играч је удвостручио предност за велику радост на трибинама „Брезе“. Митровчани су до краја сусрета успели да ублаже пораз голом Јовановића у 35. минуту за коначних 4:3

ФК „Металац Колорадо“: Теофиловић, Николић Александар 1, Средојевић, Ракић 2, Миланковић 1, Лазаревић, Петровић Немања, Пајић, Лалић, Вукашиновић, Николић Душан, Спасојевић, Петровић Стефан, Урошевић. Тренер: Иван Вуксановић

КМФ „Деус“: Ђокић, Живановић Александар, Сладојевић 1, Јовановић Зоран, Јовановић Горан 1, Синић 1, Живановић Братислав, Мацановић, Миражић, Петровић, Радовић, Драгић, Тодић. Тренер: Ратко Грабић

Судије: Небојша Панић, Предраг Лазаревић и Бојан Богдановић.

Делегат: Томислав Јаковљевић.