Вести Футсал / Футсал: Подела бодова у „Брези“

У првој утакмици 5. кола Прве футсал лиге Србије, одиграној у спортској хали „Бреза“, у Горњем Милановцу, фудбалери ФК „Металац Колорадо“ дочекали су екипу КМФ „Калча“ из Ниша.

Око 500 љубитеља футсала имало је прилику да ужива у изузетно борбеној и резултатски неизвесној утакмици, која је окончана поделом бодова.

Горњомилановчани су повели у 11. минуту поготком Николића, а само два минута касније гости су изједначили. Стрелац је био Станковић.

У наставку сусрета обе екипе су имале своје шансе, али мреже су мировале. Треба поменути и казнени ударац Нишлија у 36. минуту, који гости нису успели да искористе па је меч завршен нерешеним резултатом 1:1.

ФК „Металац Колорадо“: Теофиловић, Немања Петровић, Вукашиновић, Миланковић, Лалић, Спасојевић, Стојковић, Стефан Петровић, Николић, Радоњић, Максимовић, Јовановић, Лазаревић. Тренер: Иван Вуксановић

КМФ „Калча“: Милан Ђорђевић, Никола Д. Станковић, Милош Ђорђевић, Илић, Живадиновић, Јанковић, Врзић, Ристић, Душан Станковић, Никола В. Станковић, Матејев, Миљковић, Душанић, Павловић.