Вести Футсал / Тринаести дан турнира „Трофеј Горњег Милановца 2015“

Претпоследњег дана турнира, у понедељак, 28. децембра 2015. године, добијени су финалисти на „Трофеју Горњег Милановца 2015“.

Све информације у вези са турниром у малом фудбалу „Трофеј Горњег Милановца 2015“ можете видети на: Трофеј Горњег Милановца 2015.

Увертиру у два изузетно неизвесна, квалитетна и узбудљива меча пружили су најмлађи. Снаге су, у ревијалном мечу, одмериле екипе „Металац“ и „Јуниор Сокер“. „Јуниор Сокер“ је забележио победу резултатом 2:3.

Први полуфинални меч у сениорској конкуренцији одиграле су екипе „Рекс транс“ из Ивањице и „СК Сокер Атријум“ из Чачка. Након првих 20 минута Чачани су имали предност од 0:1, али су играчи екипе „Рекс транс“ успели да изједначе у наставку па је први финалиста добијен након извођења пенала. Ивањичани су били успешнији противник након 5 серија, чиме су постали први учесник великог финала.

И дуги полуфинални меч између екипа „Интер транс Панда“ из Горњег Милановца и „Весели другари“ из Чачка био је веома интересантан и неизвестан до самог краја. Горњомилановчани су након 20 минута имали резултат који их води у финале (2:1), али су Чачани стигли до изједначења у наставку. И у овом мечу „пенал рулет“ је одлучивао о финалисти. Срећнија и спретнија била је екипа „Весели другари“.

Данас, 29. децембра 2015. године, на програму је велико финале „Трофеја Горњег Милановца 2015“. Најпре ће се одиграти мечеви за 3. место у омладинској и сениорској конкуренцији, а онда ће снаге у финалним сусретима најпре одмерити омладинци. Велико финале у сениорској конкуренцији заказано је за 21:00 час.