Вести Футсал / Девети дан турнира „Трофеј Горњег Милановца“

Претпоследњи дан турнира, када је такмичење по групама у питању, протекао је у правој голеади, за коју су најзаслужнији играчи „Пекаре Мома“, који су чак 28 пута затресли мрежу својих противника.

Све информације у вези са турниром у малом фудбалу „Трофеј Горњег Милановца 2015“ можете видети на: Трофеј Горњег Милановца 2015.

Први меч јучерашњег програма одиграле су, управо, екипе „Пекара Мома“ и „Кингстом“, које се такмиче у групи Ц. Изузетно ефикасна игра екипе „Пекара Мома“ довела је до изузетно убедљиве победе од 28:0 (полувреме 12:0).

Други меч у омладинској конкуренцији одигран је, такође, у групи Ц, а састале су се екипе „Сан Травел“ и „Ауто центар Техно кар“. Веома квалитетан меч пун неизвесност завршен је победом екипе „Сан Травел“ резултатом 3:2 (полувреме 2:1).

Први меч у сениорској конкуренцији одигран је у оквиру групе А. Састале су се екипе „СК Сокер Атријум“ из Чачка и „Рома“ из Горњег Милановца. Чачани су од самог старта кренули силовито, како би избегли још једно изненађење, што је резултирало убедљивом победом од 7:3 (полувреме 3:1).

У последњем мечу јучерашњег програма састале су се екипе „Рекс транс“ из Ивањице и „Виа Восток“ из Чачка. Дерби меч припао је Ивањичанима који су били бољи противник у овом сусрету. Утакмица је завршена резултатом 7:3 у корист екипе „Рекс транс“ (полувреме 2:0).

Данас је последњи дан такмичења по групама, након чега ће уследити извлачење полуфиналних парова у конкуренцији омладинаца, односно четвртфиналних парова у сениорској конкуренцији.

Почетак прве утакмице вечерашњег програма заказан је за 18:00 часова.