Вести Футсал / Шести дан турнира „Трофеј Горњег Милановца“

Борбене и неизвесне утакмице у сениорској конкуренцији, као и убедљив тријумф екипе „Рено Резервни делови“ у омладинској конкуренцији, главна су обележја шестог дана турнира „Трофеј Горњег Милановца 2015“.

Све информације у вези са турниром у малом фудбалу „Трофеј Горњег Милановца 2015“ можете видети на: Трофеј Горњег Милановца 2015.

Први од три дуела, који су одиграни 21. децембра 2015. године, био је у сениорској конкуренцији, у оквиру групе Ц, а састале су се екипе „ПС Фешн“ из Чачка и „Лика“ из Горњег Милановца. Прво полувреме протекло је у бољој игри „Лике“, тако да се на одмор отишло са резултатом 0:1. У наставку сусрета потпун резултатски преокрет. Чачани успевају да постигну три гола за коначних 3:2 и прва три бода на турниру.

Други меч синоћног програма одигран је у групи А за омладинце, у коме су се састале горњомилановачке екипе „Металац“ и „Рено Резервни делови“. Одлична игра екипе „Рено Резервни делови“ током читавог тока сусрета резултирала је сигурном и убедљивом победом од 0:7 (полувреме 0:5).

Последњи меч програма за понедељак одигран је у сениорској конкуренцији. У оквиру групе А снаге су одмериле екипе „Свин“ и „Кафе Трим“. Веома чврст, борбен и неизвестан меч завршен је поделом бодова (3:3), иако је „Кафе Трим“ након првих 20 минута имао предност од 2:3.

Турнир се наставља у уторак, 22. децембра 2015. године, када су на програму 4 сусрета. Почетак прве утакмице заказан је за 18:00 часова.