Вести Футсал / Футсал: Тријумф „Циркузаната“ у дербију

Дерби меч 8. кола Друге футсал лиге – група „Запад“ између ФК „Металац Колорадо“ из Горњег Милановца и КМФ „Ивањица“ из Ивањице одигран је у спортској хали „Бреза“, у Горњем Милановцу.

Око 250 гледалаца имало је прилику да ужива у одличној игри обе екипе.

Прво полувреме протекло је у изузетно чврстој игри обе екипе, али су мреже мировале.

У наставку сусрета још већа борба, али и 5 прелепих голова. Најпре су домаћи фудбалери повели у 21. минуту голом капитена Лалића, да би гости изједначили након само 2 минута. Стрелац је био Радоњић. Иванковић је у 36. минуту донео велику радост Горњомилановчанима. Гости су тада кренули на све или ништа, са 5 играча у пољу, што су наши фудбалери вешто искористили и головима Лалића у 39. и Средојевића у 40. минуту забележили победу коначним резултатом 4:1.

Са ова три бода фудбалери КМФ „Металац Колорадо“ задржали су лидерску позицију на првенственој табели пред гостовање последњепласираној екипи „Крчагова“.

ФК „Металац Колорадо“: Лазаревић, Николић, Миланковић, Средојевић 1, Живанић, Петровић Немања, Сејдић, Иванковић 1, Лалић (к) 2, Максимовић, Петровић Стефан. Тренер: Иван Вуксановић; Помоћни тренер: Никола Јовановић

КМФ „Ивањица“: Гавриловић, Мариновић, Радоњић 1, Колаковић, Лишанин, Милосављевић, Розгић, Миздраковић, Миловановић, Драмићанин, Кривокућа. Тренер: Видан Бојовић

Судије: Драган Радисавчевић из Краљева и Јован Пајовић из Чачка.

Делегат: Дејан Продановић из Крагујевца.