Вести Футсал / Футсал: Нова убедљива победа „Циркузаната“

Утакмица 6. кола Друге футсал лиге – Запад између ФК „Металац Колорадо“ из Горњег Милановца и КМФ „Рашка“ из Рашке одиграна је у спортској хали „Бреза“, у Горњем Милановцу, пред око 100 гледалаца.

Фудбалери ФК „Металац Колорадо“ одиграли су још један фантастичан меч и забележили убедљиву победу резултатом 8:4, којом су се осамосталили на другом месту првенствене табеле.

Већ од првог минута могло је да се претпостави ко ће бити победник овог дуела. Средојевић је у 5. минуту донео предност домаћој екипи, али је након 3. минута изједначио Комљеновић. До краја првог полувремена виђена су још 4 гола у мрежи „Рашке“. Средојевић у 11. минуту, Сејдић у 17, Миланковић у 18. и 20. минуту били су стрелци за домаћина након првих 20 минута.

У наставку сусрета играчи „Металац Колорада“ настављају у фуриозном ритму. Стрелци до краја меча за домаћу Горњомилановчане били су Немања Петровић у 27. минуту, Средојевић у 37. и Вукашиновић у 38. минуту из казненог ударца. Част гостију одбранили су Андијанић (37. минут), Дрманац (39. минут) и Комљеновић (40. минут из казненог ударца).

ФК „Металац Колорадо“: Лазаревић, Лалић (к), Миланковић 2, Средојевић 3, Вукашиновић 1, Сејдић 1, Немања Петровић 1, Стефан Петровић, Иванковић, Живанић, Николић, Максимовић. Тренер: Иван Вуксановић; Помоћни тренер: Никола Јовановић

КМФ „Рашка“: Пантовић, Андријанић 1, Комљеновић 2, Костић, Дрманац 1, Јовановић, Шћеловић. Тренер: Снешко Комљеновић; Помоћни тренер: Гордан Пантовић

Судије: Бојан Богдановић из Чачка и Бојан Буројевић из Горичана.

Делегат: Рајко Никитовић из Чачка.