Вести Футсал / Футсал: Подела бодова у „Брези“

Меч 4. кола Друге футсал лиге – Запад за сениоре између ФК „Металац Колорадо“ из Горњег Милановца и КМФ „Економац Б“ из Крагујевца одигран је синоћ пред око 150 гледалаца у спортској хали „Бреза“, у Горњем Милановцу.

У овом мечу срећа није била наклоњена фудбалерима „Металац Колорада“ па је меч завршен нерешеним резултатом 2:2.

Прво полувреме протекло је у чврстој и борбеној игри обе екипе. Горњомилановчани су имали теренску иницијативу која је материјализована у 17. минуту из казненог ударца. Стрелац водећег гола за „Циркузанте“ био је Стефан Петровић. То је, уједно, био и резултат након првих 20 минута сусрета.

У наставку знатно више варница и резултатске неизвесности. Најпре су гости изједначили на 1:1 у 29. минуту голом Ракића, да би дакон 2 минута играчи „Металац Колорада“ поново дошли до предности. Стрелац је био Николић. Пред сам крај меча, у 37. минуту, пад концентрације домаћих што Крагујевчани вешто користе и успевају да, голом Антића, изједначе за коначних 2:2.

ФК „Металац Колорадо“: Максимовић, Николић 1, Миланковић, Лалић (к), Петровић Стефан 1, Петровић Немања, Вукашиновић, Иванковић, Живанић, Средојевић, Лазаревић. Тренер: Иван Вуксановић; Помоћни тренер: Никола Јовановић

КМФ „Економац Б“: Миленковић, Лазовић, Вулетић, Танасковић, Ракић (к) 1, Аврамовић, Ристић, Стојчевски, Антић 1, Говедаревић, Динчић, Етеровић. Тренер: Ивица Маринковћ; Помоћни тренер: Бранислав Ђукић

Судије: Владимир Стојановић и Војкан Кокошар из Ваљева.

Делегат: Рајко Никитовић из Чачка.