Вести Футсал / ОСИУРС (футсал): Економска и Гимназија најбоље

Општинско првенство у футсалу за ученике средњих школа са подручја општине Горњи Милановац у оквиру ОСИУРС одржано је у среду, 21. октобра 2015. године, у спортској хали „Бреза“, у Горњем Милановцу.

Организатор такмичења био је Спортски савез општине Горњи Милановац, уз техничку подршку ЈП „Спортско – рекреативни центар“ Горњи Милановац.

У категорији омладинки прво место заузела је екипа Гимназије „Таковски устанак“, која је у финалном сусрету савладала екипу ЕТШ „Књаз Милош“. Треће место припало је екипи ТШ „Јован Жујовић“.

У финалном сусрету у категорији омладинаца састале су се екипе ЕТШ „Књаз Милош“ и Гимназије „Таковски устанак“. Бољи противник у овом дуелу била је екипа ЕТШ „Књаз Милош“. Треће место заузела је екипа ТШ „Јован Жујовић“.