Vesti Rukomet / Rukomet (m): Poraz Omladinca u „Brezi“

Rukometaši RK „Omladinac“ iz Gornjeg Milanovca poraženi su u utakmici 6. kola Prve lige – Zapad od ekipe „Šamot 65 2“ iz Aranđelovca.

Meč je odigran u sportskoj hali „Breza“ pred oko 100 ljubitelja rukometa, a završen je rezultatom 27:35 u korist gostiju.

Domaći su samo u prvom poluvremenu bili ravnopravan protivnik Aranđelovčanima, koji su na odmor otišli sa prednošću od 14:15.

U nastavku susreta mlada i poletna ekipa „Šamota“ uspeva da dođe do osetnije rezultatske prednosti i nova dva prvenstvena boda.

Prema oceni trenera najbolji pojedinac na ovom meču bio je Miloš Jovanović (8).

RK „Omladinac“: Joksić, Ristanović 5, Milošević 2, Dragićević, Ranković, Marić (k) 3, Marjanović P. 2, Kovačević 3, Marjanović N, Spalević 1, Acović 3, Mišković 4, Petrović 3, Nikolić 1, Bralović, Blagojević. Trener: Ivica Adamović.

RK „Šamot 65 2“: Dikić 2, Jugović 4, Jedoksić 4, Jelenić 6, Spasić 3, Nikolić, Preković 3, Jovanović 8, Ranković, Šinik B. (k) 5, Šinik J, Vujanović, Simonović. Trener: Milan Jaćimović.

Sedmerci: RK „Omladinac“ – 2/4, RK „Šamot 65 2“ – 4/4.

Isključenja: RK „Omladinac“ – 6 minuta, RK „Šamot 65 2“ – 4 minuta.

Sudije: Dragan Krivokuća iz Čačka i Srđan Radeljić iz Arilja.

Delegat: Zdravko Kiković iz Kraljeva.