Vesti Rukomet / Rukomet (m): Novi poraz Omladinca

Rukometaši RK „Omladinac“ iz Gornjeg Milanovca poraženi su i u utakmici 4. kola Prve lige – Zapad, koja je odigrana sinoć u sportskoj hali „Breza“.

Ovoga puta Gornjomilanovčani su poraženi od ekipe RK „Prva Petoletka“ iz Trstenika.

Gosti su od samog početka susreta krenuli izuzetno aresivno u odbrani i precizno u napadu, što je rezultiralo veoma ubedlјivom prednošću nakon prvih 30 minuta susreta (9:22).

Nastavak utakmice protekao je u nešto sporijem ritmu, naročito Trsteničana, koji su maksimalnu prednost stekli u 50. minutu (17:32). Meč je završen rezultatom 23:36.

RK „Omladinac“: Blagojević, Stefanović (k) 2, Nikolić 1, Babić 1, Milošević, Ivanović 1, Marjanović Predrag 2, Ranković 1, Milanović, Ilić, Marić Milan, Acović 5, Mišković 7, Bralović, Đorđević 2, Mijailović 1. Trener: Darko Joksić.

RK „Prva Petoletka“: Simić, Grbović 3, Dimitrijević 5, Miletić, Ćosić 16, Veškovac, Milјković 2, Cvetković 2, Mladžić (k) 4, Bradić 4. Trener: Milan Đorđević.

Sedmerci: RK „Omladinac“ – 2/6, RK „Prva Petoletka“ – 3/4.

Isklјučenja: RK „Omladinac“ – 12 minuta, RK „Prva Petoletka“ – 6 minuta.

Sudije: Nemanja Živić i Želјko Stamenić.

Kontrolor: Boško Vasović.