Vesti Rukomet / Rukomet (m): Minimalni poraz „Omladinca“

Rukometaši RK „Omladinac“ iz Gornjeg Milanovca poraženi su u sportskoj hali „Breza“, u utakmici 11. kola Druge rukometne lige – Kopaonik od RK „Radnički 1964 2“ iz Kragujevca.

Prvi deo susreta u potpunosti je pripao Kragujevčanima. Nakon početnog ispitivanja snaga gosti uspevaju da dođu do osetnije prednosti i na poluvreme odlaze sa 4 gola razlike (10:14).

U nastavku utakmice nešto bolja igra „Omladinca“, međutim, nedostajalo je snage i sreće za potpuni rezultatski preokret. Do kraja meča gosti su uspeli da sačuvaju prednosti i odu iz Gornjeg Milanovca sa 2 boda u džepu.

Meč je završen rezultatom 26:27.

Prema ocenama trenera, najbolji pojedinci na utakmici bili su Nikola Mišković (7) kod domaće i Aleksa Veselinović (8) kod gostujuće ekipe.

RK „Omladinac“: Blagojević, Stefanović (k) 7, Polomi, Lazarević, Milošević 1, Marić 3, Marjanović P, Milić, Marjanović N. 3, Ivanović, Acović 5, Mišković 7, Bralović, Đorđević, Spalević, Alapavlović. Trener: Darko Joksić

RK „Radnički 1964 2“: Veljović 2, Petrović, Virijević, Stefanović, Veselinović 8, Đokić, Krkotić, Ilić, Todorčević, Knežević 4, Bogojević, Janićijević 1, Mutavdžić, Ristić (k), Barjaktarević 8. Trener: Bojan Milentijević

Sedmerci: RK „Omladinac“ – 5/5, RK „Radnički 1964 2“ – 1/2.

Isključenja: RK „Omladinac“ – 8 minuta, RK „Radnički 1964 2“ – 6 minuta

Sudije: Dragan Krivokuća i Bojan Perišić

Delegat: Dejan Isailović