Vesti Rukomet / Rukomet (m): Četvrti vezani trijumf „Omladinca“

Rukometaši RK „Omladinac“ iz Gornjeg Milanovca zabeležili su četvrtu uzastopnu ovosezonsku pobedu. U utakmici 9. kola Druge lige – Kopaonik savladana je ekipa RK „Zlatar 2“ iz Nove Varoši.

Gornjomilanovačka publika bila je uskraćena za praćenje ovog susreta zbog nesvakidašnjeg propusta direktora lige koji je zamenio datum odigravanja utakmice. Meč je bio zakazan za nedelјu, 11. decembar 2016. godine, a odigran je u subotu, 10. decembra 2016. godine u hali TŠ „Jovan Žujović“.

Prvo poluvreme proteklo je u veoma čvrstoj i izjednačenoj igri obe ekipe, a na odmor se otišlo pri rezultatu 8:7.

U nastavku susreta domaći su uspeli da slome otpor mlade ekipe iz Nove Varoši i zabaleže novu prvenstvenu pobedu. Meč je završen rezultatom 20:16.

RK „Omladinac“: Polomi 1, Milošević, Marić (k) 2, Milić 3, Marjanović N, Milanović 1, Ilić, Spalević 3, Acović 3, Mišković 4, Bralović, Marković 3. Trener: Ivica Adamović; Tehnički rukovodilac: Darko Joksić

RK „Zlatar 2“: Leković, Rakonjac, Pucarević, Matijević, Vuković, Zečević 2, Obućina 4, Cubović (k) 4, Džoković, Popović 1, Pajić Milјan2, Pajić Miroslav, Marinković, Matović 3. Trener: Vladimir Đenić; Tehnički rukovodilac: Branko Ćurčić.

Sedmerci: RK „Omladinac“ – 1/1, RK „Zlatar 2“ – 1/1.

Isklјučenja: RK „Omladinac“ – 12 minuta, RK „Zlatar 2“ – 8 minuta.

Sudije: Dejan Svetozarević i Želјko Stamenić.

Kontrolor: Vladan Vujić