Vesti Rukomet / Rukomet (m): Ubedlјiv trijumf „Omladinca“

Rukometaši RK „Omladinac“ iz Gornjeg Milanovca zabeležili su ubedlјivu pobedu u utakmici 7. kola Druge lige – Kopaonik, koja je proteklog vikenda odigrana u sportskoj hali „Breza“.

Pred oko 100 lјubitelјa rukometa savladana je ekipa „Bane“ iz Raške rezultatom 33:24.

Početak susreta protekao je u bolјoj igri Gornjomilanovčana, koji su već u 10 minutu došli do osetnije prednosti (7:3). Na poluvreme se otišlo pri rezultatu 16:13.

Nastavak susreta protekao je u još bolјoj igri „Omladinca“. Prednost domaćih rasla je iz minuta u minut za konačnih i ubedlјivih 33:24.

Prema ocenama trenera najbolјi pojedinci na meču bili su Sveto Stefanović (4) kod domaće i Nikola Popović (5) kod gostujuće ekipe.

RK „Omladinac“: Stefanović (k) 4, Polomi 1, Mitrović 1, Milošević 1, Marić 6, Lazarević 1, Milić 2, Marjanović N. 2, Spalević, Acović 1, Mišković 10, Bralović, Marković 4. Trener: Ivica Adamović; Tehnički rukovodilac: Darko Joksić

RK „Bane“: Andrić (k), Savković, Radović 2, Topalović 1, Kolašinac, Milićević 5, Jelić 3, Trbolјevac 2, Glišović 1, Popović 5, Vujanac, Veličanin 1, Radomirović 4. Trener: Milan Milović; Tehnički rukovodilac: Dušan Biševac

Sedmerci: RK „Omladinac“ - 4/5; RK „Bane“ – 0/1.

Isklјučenja: RK „Omladinac“ – 6 minuta; RK „Bane“ – 6 minuta.

Sudije: Dejan Svetozarević i Želјko Stamenić.

Kontrolor: Pavle Pavlović.