Vesti Rukomet / Rukomet (m): Još jedno bledo izdanje „Omladinca“

Rukometaši RK „Omladinac“ iz Gornji Milanovca zabeležili su novi prvenstveni poraz na svom terenu u sportskoj hali „Breza“ pred oko 150 ljubitelja rukometa.

U utakmici 3. kola Druge lige – Kopaonik Gornjomilanovčani su dočekali ekipu RK „Sloga“, koja se u Kraljevo vratila sa celim plenom.

Ravnopravna igra viđena je samo u prvih 20 minuta susreta (8:8), nakon čega domaći prave niz neshvatljivih grešaka, što Kraljevčani koriste i na odmor odlaze sa prednošću od 13:18.

Drugo poluvreme nije donelo nikakvih bitnih promena ni u igračkom ni u rezultatskom smislu. Stihijski napadi domaćina nisu bili dovoljni da se ugrozi prednost „Sloge“, koja je na kraju slavila rezultatom 30:34.

U redovima domaćih, prema ocenama trenera, najbolji je bio Nikola Mišković (8), dok se kod gostiju istakao Đorđe Janković (6).

RK „Omladinac“: Blagojević, Stefanović (k) 3, Polomi, Milošević, Milić 2, Ilić, Spalević 1, Acović 9, Mišković 8, Bralović, Marković 6, Milanović 1. Trener: Ivica Adamović

RK „Sloga“: Marković, Janković 6, Denić 7, Lazović 1, Petrović 1, Ljubičić 4, Gvozdenović 1, Janjić 3, Jovanović 1, Đokić, Bojković, Marinković, Šoškić, Tenjović, Antonijević 5, Petrović (k) 5. Trener: Vladan Kostić

Sedmerci: RK „Omladinac“ – 7/8; RK „Sloga“ – 1/3.

Isključenja: RK „Omladinac“ – 2 minuta; RK „Sloga“ – 4 minuta.

Sudije: Jovan Barjaktarević i Aleksandar Milenković.

Kontrolor: Jelena Cvetković.