Vesti Rukomet / Rukomet (m): Omladinac – Priboj 16:28

Sinoć je u sportskoj hali „Breza“, u Gornjem Milanovcu, odigrana rukometna utakmica 8. kola Prve lige – Zapad za seniore između RK „Omladinac“ iz Gornjeg Milanovca i lidera na tabeli, RK „Priboj“ iz Priboja.

Domaći rukometaši su samo u prvih 5 minuta susreta uspevali da odole znatno kvalitetnijem protivniku. Odlična odbrana ekipe „Priboja“ uticala je na veliki broj izgublјenih lopti Gornjomilanovčana, pa je uz 3 promašena sedmerca domaćih u prvih 30 minuta i neiskorišćene „zicere“ rezultat nakon prvog poluvremena bio 9:16.

U nastavku igre slična slika na terenu. Igrači „Omladinca“ su nastavili sa greškama, a gosti su vešto koristili svaku priliku da povećaju prednost. Ekipa RK „Priboj“ je bila mnogo bolјi protivnik u ovom duelu i zasluženo slavila ubedlјivu pobedu rezultatom 16:28, kojom se zadržala na vrhu prvenstvene tabele.

RK „Omladinac“: Stefanović 3, Marjanović Predrag 2, Pantović 1, Nedelјković 2, Božović 1, Mitrović 2, Polomi 1, Milanović, Jasnić (k) 1, Ilić, Marić Milan, Acović 3, Jevtić, Ivanović, Blagojević. Trener: Darko Joksić; Pomoćni trener: Ivica Adamović.

RK „Priboj“: Milojković, Dorić 1, Cvijović 5, Vuković 5, Cvrkotić 7, Jaćimović (k), Ćirković 1, Minić 3, Ibragić 2, Radović, Bojanić 4, Milinković, Strujić, Gadžo, Bjelović. Trener: Zoran Tanasković; Pomoćni trener: Vehid Šuman

Sedmerci: RK „Omladinac“ – 2/4, RK „Priboj“ 1/1.

Isklјučenja: RK „Omladinac“ – 6 minuta, RK „Priboj“ – 10 minuta.

Sudije: Aleksandar Rilak i Predrag Obradović iz Kragujevca.

Delegat: Stavro Rašković iz Kragujevca.