Vesti Košarka / Košarka (kadeti): Ubedljiv trijumf Borca

U utakmici 2. kola Regionalne kadetske lige košarkaši KK „GM 032“ pretrpeli su ubedlјiv poraz u sportskoj hali „Breza“ od ekipe čačanskog „Borca“.

Čačani su od samog starta krenuli silovito i već nakon prvog perioda igre imali prednost od 15:29.

Druga četvrtina protekla je, takođe, u dominaciji gostiju, koji su ovaj deo susreta rešili u svoju korist rezultatom 17:29, pa se na poluvreme otišlo pri rezultatu 32:58.

Treća deonica protekla je u nešto izjednačenijoj igri, a pripala je „Borcu“ rezultatom 15:21.

Jedino je u poslednjoj četvrtini viđena rezultatska ravnoteža, a gostujuća ekipa je i ovaj deo susreta rešila u svoju korist rezultatom 22:24 za konačnih i ubedlјivih 69:103.

KK „GM 032“: Vujović Martin 7, Vujović Lazar 7, Marjanović, Raković (k) 13, Damlјanović, Kovačević Velјko 7, Kovačević Ilija 2, Draškić 3, Pavlica 16, Baralić 11, Kočović 2, Damnjanović 1. Trener: Marko Pavletić.

KK „Borac“: Matović 17, Nikolić 8, Tomašević 2, Josipović 2, Obradović (k) 3, Topalović 6, Vujović 10, Sekulić 2, Ratković 18, Vujinović 5, Gutić 17, Guskić 13. Trener: Ivan Đojić.