Vesti Košarka / Košarka (m): Pobeda protiv Užica

Košarkaši KK „GM 032“ iz Gornjeg Milanovca zabeležili su pobedu u utakmici 13. kola Druge muške regionalne lige – Zapad 1 i tako se iskupili za prošlonedeljni poraz na svom terenu.

Protivnik u sinoćnoj utakmici, odigranoj u „Brezi“, bila je ekipa OKK „Užice“ iz istoimenog grada.

Prve dve četvrtine protekle su u prilično izjednačenoj igri obe ekipe (16:14, 17:17) pa se na predah otišlo pri vođstvu domaćih od 33:31.

Treća deonica igre u potpunosti je pripala Gornjomilanovčanima, koji su uspeli da dođu do dvocifrene prednosti nakon 30 minuta igre (50:39).

U poslednjoj četvrtini gosti su uspeli da ublaže poraz rešivši ovaj deo susreta u svoju korist rezultatom 18:21 za konačnih 68:60.

KK „GM 032“: Vujanović, Jovanović M, Radivojević, Damljanović 13, Petković 8, Glišović 8, Mijailović 15, Dražević 9, Jovanović B. 5, Azanjac 6, Obradović 4, Novaković. Trener: Marko Pavletić

OKK „Užice“: Tejić B. 4, Dimitrijević 3, Tejić N. 14, Aleksić, Lakić 11, Arsić, Milekić 9, Jezdimirović 16, Vojinović, Krstić, Radić, Vukomanović 4.