Vesti Košarka / Košarka (m): GM 032 – Play Off 59:53

Košarkaši KK „GM 032“ iz Gornjeg Milanovca zabeležili su pobedu u utakmici 10. kola Druge muške regionalne lige – Zapad 1 protiv KK „Plej of“ iz Užica.

Prva deonica meča u potpunosti je pripala Gornjomilanovčanima, koji su ovaj deo susreta rešili u svoju korist rezultatom 17:09.

U drugoj četvrtini viđena je ravnopravna borba i rezultat 12:12 pa se na poluvreme otišlo pri rezultatu 29:21.

Nastavak susreta doneo je bolјu igru domaće ekipe, koja je došla do dvocifrene prednosti. Treća četvrtina završena je rezultatom 20:14.

Blago opuštanje domaćih i ukazana šansa igračima sa manjom minutažom uticala je na to da Užičani poslednju četvrtinu susreta reše u svoju korist rezultatom 10:18 za konačnih 59:53.

Najistaknutiji pojedinici na utakmici bili su Mijailović sa 16 poena kod domaće i Šćepanović sa 20 poena kod gostujuće ekipe.

KK „GM 032“: Vujanović (k), Jovanović, Radivojević, Damlјanović 7, Petković 8, Glišović 5, Mijailović 16, Jovanović 9, Azanjac 14, Obradović, Đorđević. Trener: Pavletić Marko

KK „Plej of“: Bjelaković 12, Mulina, Ćubić, Šćepanović 20, Đunisijević 5, Trnavčević 11, Đokić 5, Kojić, Lazarević, Marić. Trener: Sreten Đurić